Autor Dariusz Tomczyszyn
Dane kontaktowe

Numer Gadu-Gadu: 4706548
Napisz list do autora
Ten list dotrze do Autora Kartek
Imię*:
E-mail*:
Treść*:
Autor o sobie:

Marzeń miałem wiele, ale gdy wraz z upływem czasu zrozumiałem, że życie jest dużo bardziej skomplikowane niż w książkach, pozostałem tylko przy tych, które wydają mi się możliwe do zrealizowania. W głowie kołacze mi świat cały - i ten dziwny, odległy; i ten bliski, tak znany. Nie narzekam na brak wyobraźni - czasem to bardzo pomaga, a czasem... jest moim przekleństwem. Dzięki serwisowi "bej" mogę podzielić się z Tobą choć częścią moich wizji, moim spojrzeniem na życie lub na to, za czym tak naprawdę tęskni każdy z nas.
Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie moich kartek lub po prostu chciałbyś pogadać, zapraszam. Odpowiem w miarę możliwości najszybciej.
Jeśli masz ochotę zobacz również moje wiersze
http://www.wiersze.bej.pl/?szukaj=borgiasz&gdzie=autor
Gorąco pozdrawiam.
Osiągnięcia:

Poletko grafiki komputerowej w moim przypadku nie jest zbyt wielkie. Owszem, przez jakiś czas wiązałem swoją przyszłość z tą branżą, ale po zapoznaniu się z monotonią i schematyzmem (praca na czas) często towarzyszącym pracy grafika (przynajmniej w drukarni), cieszę się, że do tego nie doszło. Traktuję to jako hobby i dobrze się z tym czuję. Tworzę głównie okazjonalne kartki, zaproszenia, plakaty, dyplomy itp., a bardziej zawodowo również foldery reklamowe. Przede mną jeszcze duuużo nauki, ale dzięki temu wciąż przelewam sporo siebie w to co robię. Po prostu mam jeszcze chęć i motywację, by się starać.
Oferta:

Jeśli uważasz, że moje spojrzenie na życie (patrz kartki, wiersze) jest ciekawe i być może bliskie Twemu własnemu, pisz. Chętnie Cię wysłucham i pomogę, jeśli będziesz tego potrzebował(-ła) i jeśli tylko będę potrafił.
Obejrzyj kartki autora >>
Edytuj treść           * - w formularzu kontaktowym, pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione
Baza firm | Kontakt © 2004 InternetoweKartki.pl